İade Değişim

 

Satın aldığım ürünü nasıl iade/değişim yapabilirim?

AbiyeElbisecim'den aldığınız her ürünün üzerinde, denemenize engel olmayacak şekilde etiketleri bulunmaktadır. İadenizi ürünün üzerindeki bu etiketi koparmadan veya tahrip etmeden gönderiniz. İade değişim için ürünün mevcut durumunu gösteren fotoğrafları tarafımıza iletmeniz gereklidir.İade için vereceğimiz adres bu bilgiyi iletmenizden sonra olacaktır.Tüm işlemler yurt dışında yapılmaktadır.Üründe ilanlarda ki 

İade/değişim iptal nasıl yapılır.?

AbiyeElbisecim'den aldığınız ürünleri, size teslim edilir edilmez  hemen  bizimle iletişime geçerek iade-değişim prosed.ürüne başlamalısınız.Malumunuz abiye elbiseler özel günler için alınmakta ve kullanıldıktan sonra ihtiyaç duyulmamaktadır. 14 gün içinde para iadesi yapılmış olur.Genelde çok daha kısa sürede oluyor.  Sipariş sonrası 24 saat içinde iptal edebilirsiniz. Sonrasında işlemler başlamış oluyor.Elinize geçtiğinde iade sürecini başlatabilirsiniz.

Nasıl iade edebilirim?

İade sürecinde ürünlerin kullanılmamış olması ve orijinal paketleri ile iadesi şarttır. İade gönderilen tüm ürünlerin yanında varsa, siparişin bir parçası olarak gönderilen ücretsiz ya da promosyon ürünler de iade edilmelidir.Yolda olan bir ürün için iade ve iptal mümkün değildir.Ancak size ulaştıktan sonra iade işlemi yapabilirsiniz.

İade masrafı kime aittir.?

Alıcılara aittir.

İade değişim işleminde kargolama nasıl oluyor?

İadenizin daha düşük bir posta ücretiyle  bize ulaşması için PTT yi kullanmanızı tavsiye ederiz.Kargo takip numarası olmak koşuluyla bizim vereceğimiz iade adresine yollamanız gerekli.Bizden bilgi almadan paketi geri kargolamayın. Elbette kullanacağınız posta şirketi sizin seçiminiz olacaktır

Para ne zaman bana geri iade edilir?

İade süresi dolan,etiketsiz, kullanılmış, tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş yada hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmez. 

Ürünün bize ulaşmasını takiben,  yapılacak incelemelerin ardından kullanımdan kaynaklanan bir hata tespit edilmediği takdirde, ürün bedeli  kartınıza iade edilecektir.

Onaylanan ürünlerin ücret  iadesi ürün bize ulaşır ulaşmaz kontrol edilip size yapılır. Bundan sonraki süreç hız açısından bankanızla alakalıdır. Hızlı teslimat seçeneği ile verilen siparişlerde hızlı teslimat hizmet  ücreti iade edilmemektedir.

Değişim nasıl yapılır?

Değişim taleplerinizde ise istediğiniz renk ve beden ile değişimi sağlanarak ürün size geri postalanır.

  • Mail Adreslerimiz:  
  • abiyeelbisecim@gmail.com
  • Kurumsal@abiyeelbisecim.com