Güvenli ödeme

Gizlilik ilkeleri

AbiyeElbisecim sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma” çalışmalarında sadece AbiyeElbisecim bünyesinde kullanılmaktadır.

AbiyeElbisecim, üyelik formlarından topladığı bilgileri, söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla satmamaktadır.

AbiyeElbisecim, e-posta adresleri ve üyelik formlarında istediği kişisel bilgilerin haricinde site kullanımı sırasında izlediği, ziyaretçi hareket ve tercihlerini analiz ederek yorumlamaktadır.

Kişisel bilgiler içermeyen bu istatistiksel veriler, AbiyeElbisecim müşterilerine daha özel ve etkin bir alışveriş deneyimi yaşatmak amacıyla AbiyeElbisecim iş ortakları ile paylaşılabilmektedir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir. Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece Müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece Müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Herhangi bir zamanda  günlük e-posta gönderim listemizden çıkmak isterseniz, gönderdiğimiz  e-postaların alt kısmında bulunan “E-bülten listemizden çıkmak için lütfen tıklayınız” linkine tıklayarak e-bülten üyeliğinden tek tıkla,kolayca çıkabilirsiniz.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde AbiyeElbisecim veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin AbiyeElbisecim ara yüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Ayrıca AbiyeElbisecim.com.tr’de kişisel bilgilerin ve hesabınızın güvenliği için tüm dünyada yüksek güvenlik sağlayan  SSL sertifikası ile 256 bit şifreleme uygulanmaktadır.Bilgileriniz şifrelenerek 3. şahısların ellerine geçmesi tamamı ile engellenmiştir. Ödeme işlemlerinde kullanılan kart bilgileri hiçbir zaman sistemimize kaydedilmemektedir. 

AbiyeElbisecim.com üyelik iptal işleminizi info@AbiyeElbisecim.com adresine email göndererek veya AbiyeElbisecim.com'da 'Hesabım' sekmesi altında  işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Güvenebilirmiyim ?

  1. 256bit SSL şifreleme ile tüm ödemeniz güvenlik altındadır.   
  2.    
  3. PAYU güvenli ödeme altyapısı ile kredi kartı güvenliği gibi bir sorununuz olmuyor.
  4. Kart bilgileriniz bize hiç ulaşmadığı için sistemimizde saklanmıyor.Tüm işlem güven altındadır.
  5. Email adres telefon bilgileriniz asla 3. bir şirket ya da şahısla paylaşılmaz
  6. Bilgisayaranızın güvenliği için windows vs.. gibi alt yapı programlarınızı  sürekli güncellemenizi öneririz.Virüs programı gibi güvenlik sağlayan programları kullanmanızı tavsiye ederiz.